Kameralna cukiernia

Kategoria: Inne

Meble przyścienne to nowe regały cukiernicze pomalowane na kolor czarny matowy i obudowane płytą laminowaną w kolorze orzech ciemny.

Witrynę chłodniczą wkomponowano w ladę obsługową – przeznaczona jest na produkty, wymagające szczególnych warunków przechowywania.

Blat roboczy z postformingu z wbudowanym zlewozmywakiem oraz zamykane szafki umieszczono pod półkami. Pozwalają na utrzymanie porządku na stoisku oraz wygodną obsługę klientów.

Aranżacja zachęca do wejścia. Wnętrze wyposażono zgodnie z najnowszymi trendami. Biały kolor lady kojarzy się z czystością i świeżością a elementy dodatkowe z drewna przywodzą na myśl wypieki z domowej kuchni. Elementy metalowe pomalowano na kolor czarny mat, zastosowano nową płytę laminowaną sosna bielona oraz elementy frezowane i bejcowane w ciemnej tonacji. Z nowej płyty wykonano obudowy regałów, dekoracyjne listwy oraz fronty lady sklepowej.

Lada sklepowa z płyty laminowanej sosna bielona – frezowana i bejcowana ciemnym kolorem. Praktyczny blat postrofmingowy odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych o raz związanych z użytkowaniem lokalu.

Podziel się:

Zdjęcie dodane przez:

ABM S.A.

Miasto: Kraków

zobacz profil

napisz do użytkownika

Komentarze użytkowników: 0
 

Copyright © 2010-2015 meble.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.